Prodej výrobků | Pelhřimovský magazín

Hledat

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Domov Jeřabina Pelhřimov: Prodej výrobků

19. ledna 2022

Pravidelný prodej výrobků našich klientů

Domov Jeřabina Pelhřimov zahájí pravidelný prodej výrobků, které jsou dílem klientů zařízení. Probíhat bude každý sudý týden, a to ve středu od 15:00 do 17:00 hod. v prostorách Denního stacionáře, jenž je otevřen v sídle organizace.

S novým rokem přichází Domov Jeřabina Pelhřimov s doplňkovou službou určenou pro veřejnost. Jde o pravidelný prodej výrobků klientů, který bude zahájen ve středu 26. ledna. Opakovat se bude každý sudý týden. Prodejním dnem bude vždy středa a prodejní hodiny jsou naplánovaný v bloku od 15.00 do 17.00. Prodej bude probíhat v prostorách Denního stacionáře, který funguje v sídle Domova Jeřabina Pelhřimov. Veřejnost si bude moci vybírat z rukodělných výrobků, které vznikly v dílně výtvarných technik a dále pak v keramické, floristické a šicí dílně. „Tuto službu zařazujeme do nabídky hned z několika důvodů. Dřívější možnosti prodeje výrobků z našich dílen byly omezeny na minimum, s čímž jsou spjaty časté dotazy veřejnosti vážící se k jejich nákupu. Tím pádem vycházíme vstříc zájmu, jenž nás nesmírně těší. Věříme, že se první prodejní den setká s odezvou, zásoby máme připraveny,“ říká ředitel Domova Jeřabina Pelhřimov Petr Krčál.

O nás:

Domov Jeřabina Pelhřimov, p.o. je plně transformované zařízení Kraje Vysočina poskytující pobytové a ambulantní sociální služby osobám s mentálním, kombinovaným nebo s jiným zdravotním postižením. V rámci pobytových sociálních služeb provozujeme Chráněné bydlení, Domov pro osoby se zdravotním postižením, Domov se zvláštním režimem. V rámci ambulantních sociálních služeb poskytujeme služby Denní stacionář a Sociálně terapeutickou dílnu.

Zdroj: Domov Jeřabina Pelhřimov.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum