Hledat

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Informace

Kamera:

Pelhřimovský magazín

Anketa

TOPlistPelhřimovský magazín - Klub Bonus

10. července 2016 - Do Klubu Bonus vstupují nový Partneři:

Malé muzeum Bible - komentovaná prohlídka, jedinečné exponáty, zajímavé workshopy.

Kohinor - sportovně relaxační centrum a posilovna Pelhřimov.

Kavárna Flet - speciality, zdravé dorty, zákusky, a výborná káva.

Knihkupectví U VRÁNYObyčejně neobyčejné knihkupectví v ulici Růžové.

Brzy další podrobnosti o nových odměnách pro členy Klubu.

Klub Bonus přináší první odměnu pro všechny registrace. Každý kdo se zaregistroval nebo zaregistruje obdrží vstupenku 1+1 zdarma, v hodnotě 120 Kč, do Muzea rekordů a kuriozit. Platí jako volná vstupenka pro 1 osobu při zakoupení druhé vstupenky. Lze jí využít ke vstupu do obou expozic Muzea rekordů a kuriozit. Instrukce pro vyzvednutí vstupenky obdržíte e-mailem do týdne od registrace.

Tuto odměnu přináší partner Klubu Bonus: Agentura Dobrý den - Muzeum rekordů a kuriozit

Byl spuštěn Pelhřimovský magazín - Klub Bonus. Probíhá zkušební provoz. Ostrý start bude 1. září 2016. Omlouvám se za menší zpoždění s rozjezdem, které vám vynahradím zajímavějšími odměnami. Magazín číslo 1 byl rozeslán 3. července 2016.

Registrace

Proč se registrovat:

1. Každý týden v něděli je rozesílán e-mailový magazín. Obsah: přehled událostí v Pelhřimově na další týden.

2. Na webu mají registrovaní členové přístup na klubovou stránku - Odměnykde jsou akce a speciální výhody pouze pro ně.

3. Speciální obsah - Bonusový materiál a přednostní přístup na určité stránky.

Postupem času další výhody.

Členství v klubu je zcela zdarma. Na zaregistrovaný e-mail bude zasílán pouze e-mailový magazín a to 1x týdně. Klub neslouží k shromažďování osobních údajů a proto jsou povinné údaje (logicky) jen: "Přihlašovací jméno", "Heslo" a "E-mail" - další údaje "Jméno a příjmení", "Telefon" a "Web" nejsou povinné a nemusíte je vyplňovat (jde o přednastavený formulář administračním systémem, který nelze upravit). Vyplnění nebo nevyplnění nepovinných položek nemá na členství v klubu vliv.

Jak se registrovat:

Ve formuláři vyplňte všechny povinné (ale můžete i nepovinné) položky. Registrace probíhají automaticky a není třeba čekat na schválení. Registrováni jste ihned a můžete se přihlásit. RegistraciPřihlášení najdete v levém menu, případně kliknutím na Bonusový materiál. Zadáte své Přihlašovací jméno (login) a heslo, které jste zvolili při registraci. Na stránce Přihlášení, se dostanete k obsahu, který je přístupný, pouze členům Klubu Bonus. V případě jakéhokoliv problému pište na pelhrimov@mnoho.info nebo použijte kontaktní formulářPokud chcete zrušit registraci, vyplňte prosím odhlašovací formulář.

Pelhřimovský magazín - Klub Bonus registrační formulář:

Registrace

Pelhřimovský magazín - Klub Bonus provozuje Miroslav Galko, provozovatel Pelhřimovského magazínu. Vzhledem ke zpracovávání osobních údajů podle § 16 zákona č. 101/2000 Sb. jsem zaregistrován na ÚOOÚ (Úřad pro ochranu osobních údajů).

Ověření registrace na ÚOOÚ (zadejte Registrační číslo - 00062639) >>>

 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | diskuzní fórum