Klub BONUS

Pelhřimovský magazín přináší Klub BONUS. Registrujte se zdarma a získejte odměny, které si hned po registraci můžete vyzvednout zde:

Portál klubových odměn

Klub BONUS registrační formulář:

Registrační formulář

Proč se registrovat:

1. Každý týden v neděli je rozesílán e-mailový Magazín. Obsah: Zajímavé čtení z Pelhřimova. Přehled akcí a události v Pelhřimově na další týden. Nejnovější video v Pelhřimov TV. Informace o odstávkách E.ON. A další.

2. Na webu mají registrovaní členové přístup na klubovou stránku - Odměnykde jsou akce a speciální výhody.

3. Speciální obsah - Bonusový materiál a přednostní přístup na určité stránky. Zatím si zde můžete přečíst všechna vydání Klub BONUS Magazínu. Postupně bude doplněn další obsah.

Postupem času další výhody.

Členství v klubu je zcela zdarma. Na zaregistrovaný e-mail bude zasílán pouze e-mailový Klub BONUS Magazín a to 1x týdně. Klub neslouží k shromažďování osobních údajů a proto jsou povinné údaje (logicky) jen: "Přihlašovací jméno", "Heslo" a "E-mail" - další údaje "Jméno a příjmení", "Telefon" a "Web" nejsou povinné a nemusíte je vyplňovat (jde o přednastavený formulář administračním systémem, který nelze upravit). Vyplnění nebo nevyplnění nepovinných položek nemá na členství v klubu vliv.

Jak se registrovat:

Ve formuláři vyplňte všechny povinné (ale můžete i nepovinné) položky. Registrace probíhají automaticky a není třeba čekat na schválení. Registrováni jste ihned a můžete se přihlásit. RegistraciPřihlášení najdete v levém menu, případně kliknutím na Bonusový materiál. Zadáte své Přihlašovací jméno (login) a heslo, které jste zvolili při registraci. Na stránce Přihlášení, se dostanete k obsahu, který je přístupný, pouze členům Klubu BONUS. V případě jakéhokoliv problému pište na pelhrimov@mnoho.info nebo použijte kontaktní formulářPokud chcete zrušit registraci, vyplňte prosím odhlašovací formulář.

Pelhřimovský magazín - Klub BONUS provozuje Miroslav Galko, provozovatel Pelhřimovského magazínu. Vzhledem ke zpracovávání osobních údajů podle § 16 zákona č. 101/2000 Sb. jsem zaregistrován na ÚOOÚ (Úřad pro ochranu osobních údajů).

Ověření registrace na ÚOOÚ (zadejte Registrační číslo - 00062639) >>>

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | diskuzní fórum