Rekordmani

Nová rubrika "Rekordmani" bude postupně doplňována o jména rekordmanů evidovaných Agenturou Dobrý den ve všech oblastech.

Bursová Jarmila - přebornice v šití a háčkování. Za posledních pár let se zapsala hned několikrát do České knihy rekordů. Známá je, ale především rolí babky z trilogie Zdeňka Trošky - Babovřesky.

Čeladín Adam - nejlepší světový vrhač nožů. Ač levák umí výborně házet i pravačkou. Držitel titulů mistr světa v hodu nožem na dlouhou vzdálenost 19,23 metrů, v instinktivním hodu nožem i v hodu bez rotace.

Divílek Bob - legenda české kulturistiky. Bývalý reprezentantem ČR v kulturistice, mistr republiky a celkově úspěšný sportovec. Navíc neuvěřitelně ohebný muž.

Fiedor Petr - kaskadér, fakír, krotitel ohně a pán plamenů. V současnosti je držitelem 45 rekordů. Aktivní je od roku 1994. Zahrál si i v několika filmech, například Největší z Čechů (2010) kde hraje sám sebe.

Iľefskij Ján Apolons - slovenský kaskadér, artista, eskamotér a mág. Pořádá vystoupení při kterých mrazí. Dokáže odtáhnou auto na ostnatém drátu omotaném kolem krku. A mnoho dalšího.

Heneš Leopoldvyrábí hlavolamy a další kuriozity, které umisťuju například do žárovek, lahví, demižonů či jiných objektů. Dokáže například složit hlavolam přímo v žárovce.

Kodeš Matěj - profesionální umělec s mýdlovými bublinami. Při své show předvádí různá kouzla, triky a tvary z mýdlových bublin. Vystoupení bublináře se označuje jako bublinová show - bubble show.

Richter Renésilák a "Golem", což je jeho přezdívka. Drží 47 světových rekordů, od zvedání, přes drcení konzerv až po zdvihání nebo tažení letadla. Objevil se i ve filmu Největší z Čechů (2010) kde hrál sám sebe.

Šín Ladislav - mistr v ovládání biče, které také sám plete. První upletl již v šestnácti letech. V roce 2005 se ve westernových disciplínách stal mistrem republiky a dostal se i na mezinárodní soutěže, například v Německu nebo USA (Las Vegas).

Škorpil Milošultramaratonec, propagátor a trenér běhu, zakladatel běžecké školy.

Skorpil-01

Žaloudek Jiří - silák a držitel asi 13 rekordů. Jeho výška 188 centimetrů a váha 136 kg (listopad 2016) budí respekt. Závodí od roku 1999.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum