Hledat

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
2015

Soutěž - Jak dobře znáte Pelhřimov?

Správné odpovědi:

1. Ulice Příkopy - hradby:

2. Kamenný most:

3. Svatý Jakub:

4. Budova okresního soudu:

5. Věž kostela sv. Bartoloměje:

6. Zámek pánů z Říčan:

Soutěžní formulář:

Letos nebudou v soutěži fotografie ze současnosti, ale pohlednice Pelhřimova z období šedesátých a sedmdesátých let minulého století. Letos máme dva hlavní sponzory. A pozor, každý účastník soutěže získává vstupenku 1+1 zdarma do Muzea rekordů a kuriozit.

Sponzor soutěže: Farma Rybníček - Koně pro film - Facebook

Sponzor soutěže: Agentura Dobrý den - Muzeum rekordů a kuriozit - Facebook

Fotografie z předchozích soutěží zde: 1. kolo a 2. kolo.

Pravidla soutěže:

Otázka bude vždy zveřejněna na Facebooku Pelhřimov vždy v neděli v 18:00 a na této stránce. Během týdne bude na Facebooku otázka minimálně dvakrát znovu zopakována, aby Vám neutekla a mohli jste zaslat svoji odpověď. Odpovědi prosím nepište na Facebook, nebudou uznány, pouze přes formulář na této stránce.

Soutěž má v roce 2015 šest otázek a probíhá šest týdnů. Vždy v neděli v 18:00 (datumy jsou uvedeny níže) bude zveřejněna nová soutěžní otázka. Na odpověď máte přesně jeden týden až do další neděle do 18:00, kdy bude zveřejněna nová otázka. Soutěž skončí 13. prosince v 18:00 kdy uplyne čas na zodpovězení poslední šesté otázky. Každý kdo odpoví správně má bod. V tabulce si opět budete moci průběžně kontrolovat své výsledky. Aktualizace tabulky proběhne vždy do úterý dalšího týdne.

Soutěžní dny v roce 2015:

1., 8., 15., 22., 29. listopadu a 6. prosince 2015. V sobotu 19. prosince (do ukončení soutěže může být ještě datum změněno) proběhne losování a budou oznámeni výherci soutěže - Jak dobře znáte Pelhřimov? pro rok 2015.

Ceny v soutěži:

Jeden výherce obdrží cenu:

Vyjížďka na koních. Jedna šedesátiminutová vyjížďka na koních do přírody pro dvě osoby v celkové hodnotě 600Kč s kvalifikovaným vodičem či doprovodem (záleží na jezdeckých zkušenostech výherců a rozhodnutí odborného doprovodu) od - Farma Rybníček - Koně pro film.

Pět výherců získá:

Českou knihu rekordů III. v hodnotě 400Kč od - Agentura Dobrý den - Muzeum rekordů a kuriozit.

Všichni účastníci soutěže obdrží vstupenku 1+1 zdarma, v hodnotě 120 Kč, do Muzea rekordů a kuriozit. Platí jako volná vstupenka pro 1 osobu při zakoupení druhé vstupenky. Lze jí využít ke vstupu do obou expozic Muzea rekordů a kuriozit. Platnost je do konce dubna 2016.

Výherce obdrží cenu nejpozději do 10 dnů od losování.

Výhru je nutné uplatnit nejpozději do půl roku od vylosování výherce, pokud není uvedeno jinak.

Pokud nikdo neodpoví správně na žádnou otázku, výhra nebude předána.

Organizátor soutěže: Miroslav Galko (kontakty)

Údaje z formuláře nebudou nikde použity mimo soutěžního Jména a Příjmení (v tabulce). Na e-mail budete kontaktováni pouze v případě výhry.

KONĚ PRO FILM

Zabýváme se přípravou koní a všeho co s nimi souvisí pro účely natáčení filmů. V tomto oboru máme dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti. Kromě toho jsme připraveni pro vás zrealizovat akční show s koňmi a zkušenými kaskadéry či firemní akci na klíč s nevšedním programem.

www.koneprofilm.cz

FARMA RYBNÍČEK

Rybníček 1, Pelhřimov, 393 01

Statek na polosamotě, obklopen lesy a loukami nabízí odpočinek od starostí všedních dnů v jakémkoliv ročním období. Nabízíme ubytování ve dvou útulných apartmánech (dohromady šest lůžek plus dvě přistýlky), každý s vlastní kuchyňkou, koupelnou a WC. Možnost posezení ve stylové hospůdce, poznání pohledu na svět z koňského hřbetu a nahlédnutí do světa filmových koní a kaskadérů, které právě zde pro účely natáčení filmů připravujeme.

http://www.chatatour.cz/cz/oo1223-statek-s-vlastni-hospudkou-a-konmi-rybnicek-pelhrimov

VYJÍŽĎKA NA KONÍCH – CENA DO SOUTĚŽE

Jedna šedesátiminutová vyjížďka na koních do přírody pro dvě osoby v celkové hodnotě 600Kč s kvalifikovaným vodičem či doprovodem (záleží na jezdeckých zkušenostech výherců a rozhodnutí odborného doprovodu).

Vyjížďka se bude realizovat na Farmě Rybníček (Rybníček 1, Pelhřimov, 393 01)

Facebooková stránka Koně pro film:

Facebooková stránka Agentura Dobrý den:

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum