Den seniorů 2018

2. října 2018 - autor Miroslav Galko

V neděli odpoledne 30. září 2018 proběhla v Pelhřimově na Masarykově náměstí oslava Dne seniorů. Na pódiu se vystřídalo spoustu gratulantů od nejmenších a nejmladších až po nejstarší. Slavnostní odpoledne započalo vystoupením mažoretek z DDM Pelhřimov a to konkrétně skupin Kytičky a Sněženky.

Mezi vystupujícími byli také tanečníci z DanceArt PELHŘIMOV napříč věkovými skupinami od 4 do 15 let. Seniorům popřál starosta města František Kučera i hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. O kulturní program se dále postarala Základní umělecká škola Pelhřimov: Markéta Makovičková hrou na housle, Vojta Bezstarosta a zástupce ZUŠ Pelhřimov Michal Bezstarosta hráli na trubku a píseň zazpívala Veronika Slabá. Vše za doprovodu paní učitelky Anny Procházkové.

Mažoretky Sněženky z DDM Pelhřimov

Plné náměstí přivítalo zpěváka, rodáka z blízké Veselé, Josefa Sochora, spisovatelku Halinu Pawlowskou a na závěr "Saxánu" Petru Černockou s kytaristou Jiřím Pracným. Bohatý program byl doplněn stánky kde bylo možné si nechat změřit tlak, zjistit informace o Senior pasech nebo navštívit IQ zónu. Akci pořádal Kraj Vysočina s městem Pelhřimov.

Den seniorů 2018

Den seniorů 2018.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum