Procházka Pelhřimovem I.

26. srpna 2018 - foto Digitální archiv - Šechtl a Voseček

Historická foto procházka městem Pelhřimovem.

Na fotografiích si můžete prohlédnout tato místa: Rynárecká brána z Nádražní ulice. Jan Stejskal v Poděbradově ulici č.23. Ve třicátých letech vedl v Pelhřimově obchod s mlékárenskými výrobky (na fotce jsou na zboží reklamy) Jan Stejskal v Poděbradově ulici č.23,což je těsně u Rynárecké brány. Průjezd Rynáreckou branou do Poděbradovy ulice. Tylova ulice, v pozadí s Rynáreckou bránou a Tylova ulice, v popředí dům advokáta Špinara, vpravo za ním budova v té době pošty, nyní městská knihovna.

Pelhřimov - Rynárecká brána z Nádražní ulice

Velké poděkování patří: Digitálnímu archivu - Šechtl a Voseček za zapůjčení fotografií. Fotogalerie "Pelhřimov" na jejich webu zde >>>

Procházka Pelhřimovem I.

Historická foto procházka městem Pelhřimovem.

1. až 3. - Rynárecká brána z Nádražní ulice. 4. - Jan Stejskal v Poděbradově ulici č.23. Ve třicátých letech vedl v Pelhřimově obchod s mlékárenskými výrobky (na fotce jsou na zboží reklamy) Jan Stejskal v Poděbradově ulici č.23,což je těsně u Rynárecké brány. 5. až 8. - Průjezd Rynáreckou branou do Poděbradovy ulice. 9. - Tylova ulice, v pozadí Rynárecká brána. 10. a 11. - Tylova ulice, v popředí dům advokáta Špinara, vpravo za ním budova v té době pošty, nyní městská knihovna.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum